RSS voog

Wilkommen auf meinem OL-Karten Archiv!

SOM (2022-08-21)
pühapäev 21 august 2022
SOM
Kategooria: Wettkämpfe
Schmidwald, ImpOLs, Switzerland
Relay, vahetus 1
Wie mes besser macht aus am Vortag.
MOM (2022-08-20)
laupäev 20 august 2022
MOM
Kategooria: Wettkämpfe
Corcelles, ImpOls, Switzerland
Middle
Moi = Banane
Training Long Part #2 (2022-08-14)
pühapäev 14 august 2022
Kategooria: Trainings
Toppwald, NWK ZH/SH, Switzerland
Training Long Part #1 (2022-08-14)
pühapäev 14 august 2022
Kategooria: Trainings
Toppwald, NWK ZH/SH, Switzerland
Middle Gauchern - #2 (2022-08-12)
reede 12 august 2022
Kategooria: Trainings
Bowil, NWK ZH/SH, Switzerland
Middle Gauchern - #1 (2022-08-12)
reede 12 august 2022
Kategooria: Trainings
Gauchern, NWK ZH/SH, Switzerland
Wede das schiss Loch doch suechsch.
1. August mit Ivar (2022-08-01)
esmaspäev 1 august 2022
Kategooria: Trainings
Skyterkollen, Fossum IF, Norway
O-Ringen #5 (2022-07-30)
laupäev 30 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Lunsen, Sweden
Battery empty after 23' - time to go home.
O-Ringen #4 (2022-07-29)
reede 29 juuli 2022
Kategooria: Trainings
Lunsen, Sweden
Well, start was fine. But you should see the controls.
O-Ringen #3 - Part 2 (2022-07-27)
kolmapäev 27 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Uppsala, Sweden
Sprint
O-Ringen #3 - Part 1 (2022-07-27)
kolmapäev 27 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Uppsala, Sweden
Sprint
O-Ringen #2 (2022-07-26)
teisipäev 26 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Nåsten, Sweden
#SwissTrain
O-Ringen #1 (2022-07-25)
esmaspäev 25 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Nåsten, Swenden
How you should not start a 5-Day competition.
OOCup #5 (2022-07-21)
neljapäev 21 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Klabböle, Sweden
Well, this was shit.
OOCup #4 (2022-07-20)
kolmapäev 20 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Tavelsjö, Sweden
OOCup #3 (2022-07-19)
teisipäev 19 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Hössjl, Sweden
Well, this was bad from me.
OOCup #2 (2022-07-18)
esmaspäev 18 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Hössjö, Sweden
OOCup #1 (2022-07-17)
pühapäev 17 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Skravelsjö, Sweden
OOCup Training (2022-07-16)
laupäev 16 juuli 2022
Kategooria: Trainings
Hamptjärn, Sweden
Testlauf Lang (2022-07-10)
pühapäev 10 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Egg-Platten Wehntal, Switzerland
Long
Note to myself: Having a good plan is sometimes useless. https://youtu.be/lLJyOMcFYeA?t=82
Testlauf Middle (2022-07-09)
laupäev 9 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Ämperg, Switzerland
Middle
5er Staffel (2022-07-03)
pühapäev 3 juuli 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Wannenberg-Rossberg, OLG Schaffhausen, Switzerland
Relay, vahetus 1
TL EST #6 (2022-06-22)
kolmapäev 22 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Nelijärve, Swiss Orienteering, Estonia
Choose one of these songs while watching this map: https://www.youtube.com/watch?v=Vn8phH0k5HI https://www.youtube.com/watch?v=o1t...
TL EST #5 (2022-06-22)
kolmapäev 22 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Mägede, Swiss Orienteering, Estonia
Choose one of these songs while watching this map: https://www.youtube.com/watch?v=Vn8phH0k5HI https://www.youtube.com/watch?v=o1t...
TL EST #4 (2022-06-21)
teisipäev 21 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Mondavere, Swiss Orienteering, Estonia
Choose one of these songs while watching this map: https://www.youtube.com/watch?v=Vn8phH0k5HI https://www.youtube.com/watch?v=o1t...
TL EST #3 (2022-06-21)
teisipäev 21 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Lasila, Swiss Orienteering, Estonia
Choose one of these songs while watching this map: https://www.youtube.com/watch?v=Vn8phH0k5HI https://www.youtube.com/watch?v=o1t...
TL EST #2 (2022-06-20)
esmaspäev 20 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Uljaste, Swiss Orienteering, Estonia
Choose one of these songs while watching this map: https://www.youtube.com/watch?v=Vn8phH0k5HI https://www.youtube.com/watch?v=o1t...
TL EST #1 (2022-06-20)
esmaspäev 20 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Miila, Swiss Orienteering, Estonia
Choose one of these songs while watching this map: https://www.youtube.com/watch?v=Vn8phH0k5HI https://www.youtube.com/watch?v=o1t...
Jukola - Leg 7 (2022-06-19)
pühapäev 19 juuni 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Kallavuor, Finland
Jukola, vahetus 7
Jukola Training #3 (2022-06-17)
reede 17 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Paijula, Finland
Jukola Training #1 (2022-06-16)
neljapäev 16 juuni 2022
Kategooria: Trainings
Pirunportti, Finland
10Mila - Leg 2 (2022-05-07)
laupäev 7 mai 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Annaboda, Sweden
10mila, vahetus 2
Testlauf KO - #3 (2022-04-29)
reede 29 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Zug Ost, Swiss Orienteering, Switzerland
Sprint
Testlauf KO - #2 (2022-04-29)
reede 29 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Zug Herti, Swiss Orienteering, Switzerland
Sprint
Testlauf KO - #1 (2022-04-29)
reede 29 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Oberwil Zug, Swiss Orienteering, Switzerland
TL DEN - #10 - Part 6 (2022-04-19)
teisipäev 19 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Holstebro, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #10 - Part 5 (2022-04-19)
teisipäev 19 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Holstebro, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #10 - Part 4 (2022-04-19)
teisipäev 19 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Holstebro, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #10 - Part 3 (2022-04-19)
teisipäev 19 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Holstebro, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #10 - Part 2 (2022-04-19)
teisipäev 19 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Holstebro, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #10 - Part 1 (2022-04-19)
teisipäev 19 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Holstebro, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #9 - KO Final (2022-04-18)
esmaspäev 18 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Viborg, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #9 - KO Semi Part 2 (2022-04-18)
esmaspäev 18 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Viborg, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #9 - KO Semi Part 1 (2022-04-18)
esmaspäev 18 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Viborg, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #9 - KO Quarter (2022-04-18)
esmaspäev 18 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Viborg, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #9 - KO Quali (2022-04-18)
esmaspäev 18 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Skive, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #7 (2022-04-17)
pühapäev 17 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Ringkobing, Swiss Orienteering, Denmark
Sprint Relay
TL DEN - #6 - Part 2 (2022-04-16)
laupäev 16 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Herning, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #6 - Part 1 (2022-04-16)
laupäev 16 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Herning, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #4 (2022-04-15)
reede 15 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Haderslev, Swiss Orienteering, Denmark
Sprint
TL DEN - #3 (2022-04-15)
reede 15 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Aabenraa, Swiss Orienteering, Denmark
Sprint
TL DEN - #2 - Part 2 (2022-04-14)
neljapäev 14 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Fredrikshab, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #2 - Part 1 (2022-04-14)
neljapäev 14 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Fredrikshab, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #1 - Part 4 (2022-04-14)
neljapäev 14 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Vejen, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #1 - Part 3 (2022-04-14)
neljapäev 14 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Vejen, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #1 - Part 2 (2022-04-14)
neljapäev 14 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Vejen, Swiss Orienteering, Denmark
TL DEN - #1 - Part 1 (2022-04-14)
neljapäev 14 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Vejen, Swiss Orienteering, Denmark
Bremgarten OL - KO Sprint - Semi Part 2 (2022-04-10)
pühapäev 10 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Bremgarten, OLG Bern / OL Regio Burgdorf, Switzerland
KO-Sprint
Bremgarten OL - KO Sprint - Semi Part 1 (2022-04-10)
pühapäev 10 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Bremgarten, OLG Bern / OL Regio Burgdorf, Switzerland
KO-Sprint
Bremgarten OL - KO Sprint - Quarter (2022-04-10)
pühapäev 10 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Bremgarten, OLG Bern / OL Regio Burgdorf, Switzerland
KO-Sprint
Bremgarten OL - KO Sprint - Quali (2022-04-10)
pühapäev 10 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Bremgarten, OLG Bern / OL Regio Burgdorf, Switzerland
KO-Sprint
3. Nationaler OL - Part 2 (2022-04-09)
laupäev 9 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Riederenwald - Löörwald, OLG Bern / OL Regio Burgdorf, Switzerland
Middle
3. Nationaler OL - Part 1 (2022-04-09)
laupäev 9 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Riederenwald - Löörwald, OLG Bern / OL Regio Burgdorf, Switzerland
Middle
ASOM - Sprint (2022-04-03)
pühapäev 3 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Merksem, ASOM, Belgium
Sprint
ASOM KO - Semi (2022-04-02)
laupäev 2 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Linkeroever, ASOM, Belgium
KO-Sprint
ASOM KO - Quarter (2022-04-02)
laupäev 2 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Linkeroever, ASOM, Belgium
KO-Sprint
ASOM KO - Quali (2022-04-02)
laupäev 2 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Linkeroever, ASOM, Belgium
KO-Sprint
ASOM - Sprint Relay (2022-04-01)
reede 1 aprill 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Linkeroever, ASOM, Belgium
Sprint Relay
ASOM - Training Part 2 (2022-04-01)
reede 1 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Antwerpen, Belgium
Sprint
ASOM - Training Part 1 (2022-04-01)
reede 1 aprill 2022
Kategooria: Trainings
Antwerpen, Belgium
Sprint
NLZ Training (2022-03-04)
reede 4 märts 2022
Kategooria: Trainings
Brugg, NLZ ZH, Switzerland
Sprint
RTT TL Madrid #20 (2022-02-13)
pühapäev 13 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Cabeza Mesada Oeste, Maximus O Camp, Spain
Nice.
RTT TL Madrid #18 (2022-02-11)
reede 11 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Matacimera, Maximus O Camp, Spain
RTT TL Madrid #17 (2022-02-11)
reede 11 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Infierno de Navalmoral, Maximus O Camp, Spain
RTT TL Madrid #16 (2022-02-10)
neljapäev 10 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Pinar de Juanin, Maximus O Camp, Spain
RTT TL Madrid #14 (2022-02-09)
kolmapäev 9 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Burgohondo Este, Maximus O Camp, Spain
Nice and Green
RTT TL Madrid #13 (2022-02-09)
kolmapäev 9 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Burgohondo Oeste, Maximus O Camp, Spain
When you can't find the correct path.
RTT TL Madrid #12 (2022-02-08)
teisipäev 8 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Ciudad Encantada, Spain
Fancy map + terrain. No tapes, quite heavy. But niiice one.
RTT TL Alicante #11 (2022-02-07)
esmaspäev 7 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Burete, SUN-O, Spain
RTT TL Alicante #10 (2022-02-07)
esmaspäev 7 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Coto Maravillas, SUN-O, Spain
RTT TL Alicante #8 (2022-02-06)
pühapäev 6 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
La Mata, SUN-O, Spain
RTT TL Alicante #4 (2022-02-04)
reede 4 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Guardamar Norte, SUN-O, Spain
RTT TL Alicante #3 (2022-02-04)
reede 4 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Guardamar Norte, SUN-O, Spain
RTT TL Alicante #1 (2022-02-03)
neljapäev 3 veebruar 2022
Kategooria: Trainings
Guardamar Norte, SUN-O, Spain
WOC Block 2 - Sprint Final - Part 2 (2022-01-29)
laupäev 29 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Lausanne Ouchy, NLZ Bern, Switzerland
Sprint
WOC Block 2 - Sprint Final - Part 1 (2022-01-29)
laupäev 29 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Lausanne Ouchy, NLZ Bern, Switzerland
Sprint
WOC Block 2 - Sprint Quali - Part 2 (2022-01-29)
laupäev 29 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Lausanne Ouchy, NLZ Bern, Switzerland
Sprint
WOC Block 2 - Sprint Quali - Part 1 (2022-01-29)
laupäev 29 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Lausanne Ouchy, NLZ Bern, Switzerland
Sprint
WOC Block 2 - KO Final - Part 2 (2022-01-28)
reede 28 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
St. Blaise, NLZ Bern, Switzerland
KO-Sprint
WOC Block 2 - KO Final - Part 1 (2022-01-28)
reede 28 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
St. Blaise, NLZ Bern, Switzerland
KO-Sprint
WOC Block 2 - KO Semi (2022-01-28)
reede 28 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
St. Blaise, NLZ Bern, Switzerland
KO-Sprint
WOC Block 2 - KO Quarter (2022-01-28)
reede 28 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
La Neuveville, NLZ Bern, Switzerland
KO-Sprint
WOC Block 2 - KO Quali (2022-01-28)
reede 28 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
La Neuveville, NLZ Bern, Switzerland
KO-Sprint
BBN #3 - Part 2 (2022-01-21)
reede 21 jaanuar 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Obercholholz, Simon Räss, Switzerland
Bern by Night
BBN #3 - Part 1 (2022-01-21)
reede 21 jaanuar 2022
Kategooria: Wettkämpfe
Obercholholz, Simon Räss, Switzerland
Bern by Night
WOC Block 1 - #4 (2022-01-08)
laupäev 8 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Güttingerwald, NLZ ZH, Switzerland
WOC Block 1 - #3 Part 2 (2022-01-08)
laupäev 8 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Weinfelden, NLZ ZH, Switzerland
Sprint
WOC Block 1 - #3 Part 1 (2022-01-08)
laupäev 8 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Weinfelden, NLZ ZH, Switzerland
Sprint
WOC Block 1 - #2 (2022-01-07)
reede 7 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Bichwil, NLZ ZH, Switzerland
Sprint
WOC Block 1 - #1 (2022-01-07)
reede 7 jaanuar 2022
Kategooria: Trainings
Niederuzwil, NLZ ZH, Switzerland
Sprint
NLZ (2022-01-05)
kolmapäev 5 jaanuar 2022
NLZ
Kategooria: Trainings
Wannental, NLZ Bern, Switzerland