RSS feed

Wilkommen auf meinem OL-Karten Archiv!

Ösaträffen (08/06/2024)
Субота 8 Червня 2024
Категорія: Trainings
Gårdtjärnsberget, Alfta-Ösa OK, Sweden
Middle
SkråOL (06/06/2024)
Четвер 6 Червня 2024
Категорія: Trainings
Lugnet, DSA, Sweden
OL Distans (05/06/2024)
Среда 5 Червня 2024
Категорія: Trainings
Lugnet
NIICE!
KM IFK Mora (02/06/2024)
Неділя 2 Червня 2024
Категорія: Trainings
Grönklitt, IFK Mora
DOST 3 (30/05/2024)
Четвер 30 Травня 2024
Категорія: Trainings
Reptjärn, Sweden
DSA #4 - Part 2 (28/05/2024)
Вівторок 28 Травня 2024
Категорія: Trainings
Penger, DSA, Sweden
DSA #4 - Part 1 (28/05/2024)
Вівторок 28 Травня 2024
Категорія: Trainings
Penger, DSA, Sweden
Training Grönklitt (26/05/2024)
Неділя 26 Травня 2024
Категорія: Trainings
Grönklitt, Sweden
IFK Mora Long (25/05/2024)
Субота 25 Травня 2024
Категорія: Trainings
Siljansfors, IFK Mora, Sweden
DNF
DSA #3 - Part 2 (21/05/2024)
Вівторок 21 Травня 2024
Категорія: Trainings
Flygrakans, DSA, Sweden
DSA #3 - Part 1 (21/05/2024)
Вівторок 21 Травня 2024
Категорія: Trainings
Flygrakans, DSA, Sweden
Fäbodloppet Dag 2 | Part 2 (19/05/2024)
Неділя 19 Травня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Oberget, Domnarvets GoiF, Sweden
Middle
Fäbodloppet Dag 2 | Part 1 (19/05/2024)
Неділя 19 Травня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Oberget, Domnarvets GoiF, Sweden
Middle
Fäbodloppet Dag 1 | Part 1 (18/05/2024)
Субота 18 Травня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Oberget, Domnarvets GoiF, Sweden
Middle
DSA #2 - Part 2 (15/05/2024)
Среда 15 Травня 2024
Категорія: Trainings
Koppargruvorna, DSA, Sweden
DSA #2 - Part 1 (15/05/2024)
Среда 15 Травня 2024
Категорія: Trainings
Koppargruvorna, DSA, Sweden
Stafettligan #4 (12/05/2024)
Неділя 12 Травня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Ånnaboda, Sweden
Relay, етап 1
Really bad.
Swedish League Long (10/05/2024)
Пятниця 10 Травня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Kilsbergen, Sweden
Long
Ade merci.
Swedish League Middle (09/05/2024)
Четвер 9 Травня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Kilsbergen, Sweden
Middle
Well, this was a good one.
DSA Training (07/05/2024)
Вівторок 7 Травня 2024
Категорія: Trainings
Fransberget, DSA, Sweden
Chli dumm zum letschte.
10Mila (04/05/2024)
Субота 4 Травня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Fjättern-Käringboda, Sweden
Етап 1
So stupid.
10 Mila Training (01/05/2024)
Среда 1 Травня 2024
Категорія: Trainings
Stångtjärn, OK Kåre, Sweden
TL SLO - T13 (05/04/2024)
Пятниця 5 Квітня 2024
Категорія: Trainings
Krajna Vas, Swiss Orienteering, Slovenia
Set control / no compass
TL SLO - T9 (03/04/2024)
Среда 3 Квітня 2024
Категорія: Trainings
Kazlje, Swiss Orienteering, Slovenia
Collect controls
TL SLO - T9 (03/04/2024)
Среда 3 Квітня 2024
Категорія: Trainings
Kazlje, Swiss Orienteering, Slovenia
Set controls
TL SLO - T5 (01/04/2024)
Понеділок 1 Квітня 2024
Категорія: Trainings
Podgrad, Swiss Orienteering, Slovenia
Set controls - Best forest in Slovenia
TL SLO - T3 (30/03/2024)
Субота 30 Березня 2024
Категорія: Trainings
Kobilarna Lipica, Swiss Orienteering, Slovenia
Set controls
Teneriffa #2 (16/03/2024)
Субота 16 Березня 2024
Категорія: Trainings
Boca Cangrejo, Spain
Teneriffa #1 (12/03/2024)
Вівторок 12 Березня 2024
Категорія: Trainings
Arenas Negras, Spain
Metsäsä - Leg 3 (20/01/2024)
Субота 20 Січеня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Bütikofen Nord, Niggli Events, Switzerland
Relay, етап 3|Результати
Metsässä - Leg 1 (20/01/2024)
Субота 20 Січеня 2024
Категорія: Wettkämpfe
Bütikofen Nord, Niggli Events, Switzerland
Relay, етап 1|Результати